CE sunkvežimio vairuotojas tarp distribucijos centrų

Ar esi CE kategorijos vairuotojas ir ieškai naujo iššūkio? Nelauk ir kandidatuok į mūsų įdomią darbo poziciją! Šiuo metu ieškome CE kategorijos vairuotojų savo klientui, esančiame Dedemsvaarte.

Atsakomybės

Kaip sunkvežimio vairuotojas, tu būsi atsakingas už ne maisto produktų transportavimą tarp distribucijos centrų.  Išsikrovimas ir pasikrovimas įeina į darbo funkciją.

Darbas naktinis, kuris prasideda nuo 22.00 iki 10.00. Darbas sistemomis: vieną savaitę darbas prasideda sekmadienį vakare ir baigiasi penktadienį ryte, o kitą savaitę prasideda pirmadienį vakare, baigiasi – šeštadienį ryte. Visada pradėsite nuo Dedemsvaart- pasikrovimas/išsikrovimas Zwolleje- Utrecht arba Amsterdame – Dedemsvaart. Pakeliui į Dademsvaart galima gauti 2 ar 3 adresus papildomai.

Darbas nuo pirmadienio iki šeštadienio. Darbo diena tęsiasi 11-12 valandų.

Reikalavimai

  • Patrauklų atlyginimą, laikantis Olandijos darbo teisės reikalavimų (CLA)
  • Valandinį atlyginimą tarp € 12,14 - 13,13 (priklausomai nuo darbo patirties)
  • Olandišką darbo sutartį
  • Apgyvendinimą ir sveikatos draudimą
  • Pensijos sistemą (po 26 darbo savaitės)
  • Kas savaitę mokamą atlyginimą
  • Atostogų pinigus (8,3%)
  • Daug darbo valandų per savaitę

Mes siūlome

  • Dviejų metų patirtis su CE kategorija
  • Vairuotojo pažymėjimas CE kategorija, 95 kodas, tachografo kortelė
  • Geras anglų kalbos mokėjimas. Olandų kalba - privalumas
  • Nuosavas automobilis

Ar turite kokių nors klausimų?

Jūs kandidatuojate dėl darbo pasiūlymo: CE sunkvežimio vairuotojas tarp distribucijos centrų

Negalite rasti to ko ieškojote?

Prenumeruokite jobalert ir gaukite el. Laišką, kai atsiras jus dominanti laisva darbo vieta!