Kandidatavimo procedūra

Jei jūs norite tapti 24/7 drive vairuotoju, jūs turėsite praeiti tam tikrus įdarbinimo žingsnius. Ir mes norėtume jus informuoti, kad jūs žinotumėte, ko galite tikėtis.

Aplikuokite per mūsų internetinę svetainę

Mes džiaugiamės, kad domitės mūsų darbu! Aplikuokite į mūsų darbo pasiūlymus ir mes su jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Mūsų atrankos specialistas susisieks su jumis 

Vienas iš mūsų atrankos specialistų susisieks su jumis.

Aplikuokite per vaizdo įrašą

Įdarbinimo procesui palengvinti ir pagreitinti, 24/7 drive įdarbinant naudoja vaizdines priemones. Šiuo būdu jums suteikiama  galimybė asmeniškai ir unikaliai prisistatyti. Mes aptariame jūsų lūkesčius bei norus, ir tokiu būdu mes galime jums pasiūlyti labiausiai tinkantį darbą.

Kadangi dažniausiai jūs visad esate judančiame sunkvežimyje, mūsų aplikacija per vaizdo įrašą siūlo jums galimybę prisistatyti naudojant savo mobilųjį telefoną! Jums tereikia veikiančio internetinio ryšio. Aplikavimas į darbo vietą niekada nebuvo toks paprastas!

Pristatymas klientui

Kai rasime jums tinkamą darbą, pristatysime jus savo klientui.

Patvirtinimas elektroniniu laišku

Mūsų klientas atitinka jūsų lūkesčius, o jūs jo? Tada mes pasirūpinsime, kad jūs atvyktumėte į Olandiją kaip galima greičiau. Jūs gausite jūsų įdarbinimą patvirtinantį elektroninį laišką iš mūsų.

Jūsų pirma diena Olandijoje

Kai tik jūs atvyksite į Olandiją, mes paruošime jums BSN numerį, pasirašysime darbo sutartį ir apsilankysime pas jūsų naują darbdavį. Dabar jūs esate pasiruošęs darbui 24/7 drive.