Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kada galiu tikėtis gauti savo metinę ataskaitą?

Skaitmeninės metinės ataskaitos versijos siunčiamos kiekvieną vasario mėnesį. Savo metinę ataskaitą gausite nurodytu el. pašto adresu. Neturite el. pašto adreso? Tokiu atveju jūsų metinę ataskaitą išsiųsime paštu.

Susirgau Ką turėčiau daryti? 

Visada paskambinkite savo „24/7 drive “ kontaktiniam asmeniui likus bent vienai valandai iki jūsų darbo dienos pradžios ir praneškite, kad susirgote. Kaip darbdavys „24/7 drive “ turi informuoti UWV arba „Arbo“. Jei susirgote darbo metu, informuokite savo vadovą, o važiuodami namo paskambinkite savo „24/7 drive “ kontaktiniam asmeniui.

Priklausomai nuo jūsų sutarties, pirma arba dvi pirmos ligos dienos pagal sveikatos draudimą laikomos laukimo dienomis, todėl neturite teisės gauti ligos išmokos. Jei apie tai, kad susirgote pranešite per vėlai, pranešimą apie ligą galėsime įteikti tik kitą dieną. Tai reiškia, kad turėsite papildomą laukimo dieną.

„24/7 drive “ bendradarbiauja su „ReFit“, kad galėtų jums padėti ligos laikotarpiu. Pirmą ligos dieną, o ir likusį ligos laikotarpį, „24/7 drive “ arba „ReFit“ reguliariai su jumis susisieks. Todėl svarbu, kad visą laiką būtumėte lengvai pasiekiamas, kad visos šalys galėtų būti informuotos kaip jūs laikotes.

Kai pasveiksite, privalote apie tai nedelsdami pranešti savo „24/7 drive “ kontaktiniam asmeniui ir „Refit“ atvejo vadybininkui. Jei apie tai, kad susirgote arba pasveikote pranešite per vėlai, netiksliai arba tai nutylėsite, tai gali turėti įtakos jūsų atlyginimo mokėjimui. Visos taisyklės dėl neatvykimo į darbą dėl ligos pateiktos Darbuotojų vadovo 3 priede.

Taisyklės dėl vairavimo trukmės ir poilsio laikotarpių

Dėl vairavimo trukmės ir poilsio laikotarpių taikoma nemažai taisyklių.

Paros poilsio laikotarpis

Įprastas poilsio laikotarpis – 11 valandų nepertraukiamo poilsio. Poilsio laikotarpis gali būti dalijamas į du laikotarpius. Pirmasis laikotarpis turi būti bent 3 valandos nepertraukiamo poilsio, o antrasis – bent 9 valandos nepertraukiamo poilsio.

Per kiekvieną 24 valandų laikotarpį po ankstesnio paros poilsio laikotarpio arba savaitės poilsio laikotarpio vairuotojas turi pasinaudoti nauju paros poilsio laikotarpiu.

Jei paros poilsio laikotarpio dalis, kuri patenka į tą 24 valandų laikotarpį, yra bent devynios valandos, tačiau mažiau nei 11 valandų, minėtas paros poilsio laikotarpis laikomas sutrumpintu paros poilsio laikotarpiu. Tarp bet kokių dviejų savaitės poilsio laikotarpių vairuotojas gali turėti daugiausiai tris sutrumpintus paros poilsio laikotarpius.

Jei vairuotojai dirba su porininkais, per 30 valandų po paros arba savaitės poilsio laikotarpio pabaigos jie turi pasinaudoti nauju paros poilsio laikotarpiu, kuris trunka bent devynias valandas.

Savaitės poilsio laikotarpis

Savaitės poilsio laikotarpis – savaitinis laikotarpis, per kurį vairuotojas gali laisvai leisti savo laiką. Jis apima įprastą savaitės poilsio laikotarpį ir sutrumpintą savaitės poilsio laikotarpį.

Įprastas savaitės poilsio laikotarpis – bent 45 valandos nepertraukiamo poilsio. Sutrumpintas savaitės poilsio laikotarpis – bet koks poilsio laikotarpis, trumpesnis nei 45 valandos, kuris gali būti sutrumpintas iki mažiausiai 24 valandų nepertraukiamo poilsio (kompensuojant iki trečios savaitės iš eilės pabaigos).

Per bet kurias dvi savaites iš eilės vairuotojas turi pasinaudoti bent dviem įprastais savaitės poilsio laikotarpiais arba vienu įprastu savaitės poilsio laikotarpiu ir vienu sutrumpintu savaitės poilsio laikotarpiu, kuris trunka bent 24 valandas.

Savaitės poilsio laikotarpis turi prasidėti ne vėliau nei pasibaigus šešiems 24 valandų laikotarpiams nuo ankstesnio savaitės poilsio laikotarpio pabaigos.

Paros vairavimo laikas

Paros vairavimo laikas neturėtų viršyti 9 valandų. Du kartus per savaitę jis gali būti pratęstas iki 10 valandų.

Nepertraukiamas vairavimo laikas

Po 4,5 val. vairavimo laikotarpio vairuotojas turi padaryti nepertraukiamą ne mažiau kaip 45 minučių pertrauką, nebent jis pasinaudoja poilsio laikotarpiu. Šią pertrauką galima pakeisti bent 15 minučių pertrauka ir po jos einančia bent 30 minučių pertrauka per tą patį laikotarpį.

Savaitinis vairavimo laikas

Savaitinis vairavimo laikas negali viršyti 56 valandų.

Dviejų savaičių vairavimo laikas

Bendras vairavimo laikas 2 iš eilės einančias savaites negali viršyti 90 valandų.

Kaip galiu kreiptis dėl darbo „24/7 drive“?

Labai norėtume asmeniškai su jumis susipažinti! Kas jūs esate, kuo domitės, ko ieškote naujame darbe ir dėl ko jame jaustumėtės gerai? Manome, kad labai svarbu, jog savo darbe kiekvieną dieną jaustumėtės laimingas! Todėl norėtumėme apie jus kuo daugiau sužinoti.

Užpildykite atvirą paraiškos formą mūsų interneto svetainėje. Susisieksime su jumis kaip galima greičiau ir susitarsime dėl susitikimo.

Žinoma, taip pat galite apsilankyti viename iš mūsų padalinių. Darbo valandos – nuo 9.00 iki 17.30 val. Su savimi turėkite:

  • galiojantį asmens tapatybės dokumentą
  • vairuotojo pažymėjimą
  • neseniai parengtą gyvenimo aprašymą

Kaip galiu pranešti apie duomenų, pavyzdžiui, adreso arba banko duomenų, pasikeitimus 

Jei pasikeitė bet kokie jūsų duomenys, pavyzdžiui, jūsų adresas, pavardė (santuokos atveju) arba jūsų banko informacija, savo informaciją mums galite pateikti raštu. Apie savo duomenų pasikeitimus praneškite adresu info@247drive.com. Arba apsilankykite mūsų biure.

Kaip galiu pranešti apie duomenų, pavyzdžiui, adreso arba banko duomenų, pasikeitimus

Jei pasikeitė bet kokie jūsų duomenys, pavyzdžiui, jūsų adresas, pavardė (santuokos atveju) arba jūsų banko informacija, savo informaciją mums galite pateikti raštu. Apie savo duomenų pasikeitimus praneškite adresu info@247drive.com. Arba apsilankykite mūsų biure.

Kaip paprašyti suteikti atostogas ar pasiimti laisvadienį?

Jei norite pasiimti mokamų atostogų, tai bent prieš dvi savaites turėsite tai aptarti su savo „24/7 drive “ kontaktiniu asmeniu. Jei bendrovė, kurioje dirbate, sutinka, jums bus sumokėta už sukauptas atostogų dienas sumokant didžiausią iki šiol sukauptą sumą.

Kur galiu kreiptis, jei turiu nusiskundimų ar kilo problemų?

Apie nusiskundimus ar problemas galite pranešti savo „24/7 drive “ kontaktiniam asmeniui. Priklausomai nuo jūsų nusiskundimo pobūdžio (administracinis ar susijęs darbu) dėsime visas pastangas, kad rastume sprendimą.

Apmokėtų valandų skaičius arba išmokos dydis neteisingas Į ką turėčiau kreiptis?

Mes galime patikrinti jūsų išdirbtų valandų duomenis, kuriuos perdavė klientas. Ar jūsų manymu skaičius yra neteisingas? Praneškite mums apie dirbtas valandas ir (arba) apgyvendinimo išlaidas (pageidautina jas pagrįsti). Remdamiesi šiais duomenimis susisieksime su klientu ir išspręsime problemą.

Sveikatos priežiūra jūsų kilmės šalyje – E106 forma

Be sveikatos priežiūros Olandijoje medicininės priežiūros išlaidos taip pat gali būti atlygintos jūsų gimtojoje šalyje. Įteikite E106 formą savo sveikatos draudimo bendrovei gimtojoje šalyje. Su E106 forma jūsų partneris arba vaikai, gyvenantys jūsų gimtojoje šalyje, gali gauti sveikatos priežiūros paslaugas, jei šie asmenys neturi pajamų. E106 formos galite paprašyti per savo „24/7 drive “ kontaktinį asmenį.

Ar „24/7 drive “ pasirūpina apgyvendinimu?

Jei atvykote dirbti į Olandiją, jums reikia vietos apsistoti. „24/7 drive “ savo darbuotojams siūlo galimybę naudotis bendromis gyvenamosiomis patalpomis. Atkreipkite dėmesį, kad savo gyvenamąsias patalpas turėsite bendrai naudoti su keliais žmonėmis.

Jei nuspręsite naudotis bendromis gyvenamosiomis patalpomis per „24/7 drive “, turėsite mokėti būsto išlaidas. Šios išlaidos bus išskaičiuojamos iš jūsų atlyginimo. Per jūsų atostogas ir (arba) jums išvykus jūsų kambarys bus rezervuotas, o mokestis išskaičiuotas iš jūsų atlyginimo. Kai kuriais atvejais yra galimybė panaudoti dalį darbo užmokesčio neatskaičius mokesčių, kad sumažintumėte apgyvendinimo išlaidas. Sąlygų klauskite savo „24/7 drive “ kontaktinio asmens.

Jei nuspręsite nebesinaudoti mūsų būstu, apie tai turėsite pranešti prieš 4 savaites.

Ar „24/7 drive “ padės man kreiptis dėl mokesčių mokėtojo numerio?

Taip. Jei dirbsite pas mus, pasirūpinsime mokesčių mokėtojo numeriu, jūsų sveikatos draudimu ir, jei pageidaujate, jūsų apgyvendinimu.