Apie mus

Mes esame „24/7 drive“, malonu susipažinti! 

„24/7 drive“ – ambicinga ir profesionali Olandijos organizacija, veikianti ilgalaikio įdarbinimo srityje. Daugiausia dėmesio skiriame vairuotojams ir kitiems logistikos specialistams iš Europos, pavyzdžiui, Rumunijos ir Lenkijos, kurie savo įgūdžius nori pritaikyti Olandijoje. Tuo užsiimame jau daug metų ir per šį laiką sukūrėme ir palaikome platų specialistų tinklą visoje Europoje.

Pasiekiamumas

Mūsų kolegos yra visada pasiruošę padėti. Susisiekti galite 24/7.

Asmeniškumas

Mes asmeniškai pažįstame savo vairuotojus, todėl ir žinome ko kiekvienam reikia.

Profesionalumas

24/7 drive atitinka visus reikalavimus ir gerai išmano transporto pasaulį. Mūsų tiklas, kad tiek klientai, tiek Jūs būtumėt patenkinti.

Pirmiausia – profesionalumas

Skiriame ypatingai daug dėmesio visapusiškam atrankos procesui, taip užtikrindami, kad mūsų klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Po kruopštaus atrankos proceso, kurio metu mes keletą kartų bendraujame su kandidatu (pavyzdžiui, naudojant vaizdo priemones arba „Cammio“), surengiame mūsų klientų ir kandidato į darbo vietą susitikimą. Taip užtikriname, kad kandidatai turėtų reikiamus įgūdžius naujai darbo pozicijai.

Mums svarbu būti geru darbdaviu

Mums labai svarbu būti geru darbdaviu. Jaučiamės atsakingi už visus „24/7 drive“ darbuotojus ir norime, kad kiekvienas jaustųsi vertinamas dirbdamas mums ir su mumis. Pavyzdžiui, rengiame visuomeninius renginius, padedame savo darbuotojams gauti tinkamą būstą šalia jų darbo vietos ir padedame jiems gauti reikiamą draudimą. Vairuotojams ir kitiems logistikos specialistams iš Europos norime būti ne tik darbdavys, tačiau ir partneris, kuriuo galima pasikliauti.

Norite daugiau sužinoti apie „24/7 drive“?

Turime padalinių visoje Europoje, pavyzdžiui, Sone, Vlardingene (Olandija), Katovicuose (Lenkija) ir Kluže-Napokoje (Rumunija), o kiekvienais metais jų atidarome vis daugiau.

Norite gauti daugiau informacijos apie „24/7 drive“? Sužinokite, kaip galime padėti jūsų organizacijai, ir susisiekite su mumis tiesiogiai – mielai papasakosime daugiau, kaip galime duoti papildomos naudos jūsų logistikai.

Negalite rasti to ko ieškojote?

Prenumeruokite JobAlert ir gaukite el. laišką, kai atsiras jus dominanti laisva darbo vieta!