Ar ieškote darbo transporto srityje Vakarų Europoje?

Ieškote sunkvežimio vairuotojo darbo? „24/7 drive“ yra gerai žinomas kaip sąžiningas darbdavys, kuris jums padės visais su darbu užsienyje susijusiais klausimais, pavyzdžiui, kreipsis dėl sveikatos draudimo ir pasirūpins gyvenamąja vieta. Šiame puslapyje galite rasti daugiau informacijos apie mūsų tarpininkavimo procedūrą.

Sužinokite daugiau apie mūsų tarpininkavimo procedūrą

Jei nuspręsite kreiptis dėl darbo, norėtume gauti jūsų gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, kuriame aprašytumėte, kodėl esate tinkamas kandidatas į darbo vietą. Kur dirbote anksčiau, kokį išsilavinimą turite ir kokie yra jūsų pomėgiai? Labai norėtume apie jus sužinoti daugiau!

Atsižvelgiant į šį gyvenimo aprašymą, „24/7 drive“ jums paskambins telefonu, kad susidarytų geresnį įspūdį apie jus. Po to „24/7 drive“ patikrins, ar yra jūsų savybes atitinkanti laisva darbo vieta. Ar yra tinkama laisva darbo vieta? Tokiu atveju jūsų bus paprašyta pateikti rekomendacijas. Kai pateiksite visas rekomendacijas, paprašysime jūsų palikti vaizdo pranešimą. Atranka vaizdo priemonėmis suteikia jums galimybę itin asmeniškai prisistatyti „24/7 drive“ ir mūsų klientams.

Daugiau informacijos apie darbą Vakarų Europoje

Norite sužinoti daugiau apie darbą Nyderlanduose, Belgijoje ar Vokietijoje? Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite šias nuorodas:

Kreipkitės dabar!

Ar turite kokių nors klausimų? Susisiekite su „24/7 drive“, kad galėtume jums daugiau papasakoti apie savo tarpininkavimo procedūrą. Taip pat peržiūrėkite mūsų laisvas darbo vietas. Šiuo metu nerandate jums tinkamos laisvos darbo vietos? Užsiregistruokite ir įkelkite savo gyvenimo aprašymą. 

Negalite rasti to ko ieškojote?

Prenumeruokite JobAlert ir gaukite el. laišką, kai atsiras jus dominanti laisva darbo vieta!