Darbas Vokietijoje

Kai jau nusprendėte dirbti Vokietijoje, tikriausiai turite daug klausimų. Kuo šalis, garsėjanti dėl savo alaus ir dešrų, yra tokia patraukli darbui? Kokia nauda ir į ką turiu atsižvelgti? „24/7 drive“ gali jums padėti. Čia galite rasti nemažai darbo Vokietijoje pranašumų.

Darbdavių ir darbuotojų santykiai

Vokietijoje darbdavių ir darbuotojų santykiai yra gerai sutvarkyti pagal vadinamąją darbo teisę. Dėl, pavyzdžiui, kolektyvinių darbo sutarčių (Tarifverträge), sustiprinama darbuotojų teisinė padėtis. Tai taikoma ir darbuotojams iš užsienio.

Sveikatos draudimas

Visi, gyvenantys ar dirbantys Vokietijoje, privalo dalyvauti sveikatos draudimo sistemoje, padengti, pavyzdžiui, gydymo ligoninėje, bendrosios praktikos gydytojo konsultacijų ar vaistų pirkimo išlaidas. Remiantis solidarumo principu (visi, gyvenantys Vokietijoje, moka ir prisideda prie bendrų sveikatos priežiūros išlaidų), visi taip pat turi teisę į būtinąją medicinos priežiūrą.

Pensijos schema

Norėdami ateityje apsidrausti nuo pajamų, vyriausybė sudarė pensijų planą. Tai įtraukta į Vokietijos socialinės apsaugos planą.

Norite sužinoti daugiau? Prašome susisiekti su mumis!

Ar norite sužinoti daugiau apie darbą Vokietijoje? Prašome susisiekti su „24/7 drive“. Mes daugiau nei norime jums padėti ir atsakyti į visus jūsų klausimus. Prašome užpildyti kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.