Darbas Belgijoje

Kai nusprendėte padirbėti Belgijoje, tikriausiai turite daug klausimų. Kuo šalis, garsėjanti dėl savo alaus ir šokolado, yra tokia patraukli darbui? Kokia nauda ir į ką turiu atsižvelgti? „24/7 drive“ gali jums padėti. Čia galite rasti nemažai darbo Belgijoje pranašumų.

Darbdavių ir darbuotojų santykiai

Belgijoje darbdavių ir darbuotojų santykiai yra gerai sutvarkyti pagal vadinamąją darbo teisę. Dėl, pavyzdžiui, kolektyvinių darbo sutarčių, sustiprinama darbuotojų teisinė padėtis. Tai taikoma ir darbuotojams iš užsienio.

Sveikatos draudimas

Kiekvienas Belgijoje gyvenantis asmuo privalo dalyvauti sveikatos draudimo sistemoje, padengti, pavyzdžiui, gydymo ligoninėje, bendrosios praktikos gydytojo konsultacijų ar vaistų pirkimo išlaidas. Remiantis solidarumo principu (visi, gyvenantys Belgijoje, moka ir prisideda prie bendrų sveikatos priežiūros išlaidų), visi taip pat turi teisę į būtinąją medicinos priežiūrą.

Pensijos schema

Norėdami ateityje apsidrausti nuo pajamų, laikinų darbuotojų privačių įdarbinimo agentūrų federacijos kolektyvinėje sutartyje yra numatytas išėjimo į pensiją planas. Norite sužinoti daugiau apie pensijų sistemą? Norėdami gauti daugiau informacijos apie pensijų sistemą, susisiekite su „24/7 drive“.

Norite sužinoti daugiau? Prašome susisiekti su mumis!

Ar norite sužinoti daugiau apie darbą Belgijoje? Prašome susisiekti su „24/7 drive“. Mes daugiau nei norime jums padėti ir atsakyti į visus jūsų klausimus. Prašome užpildyti kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.